Кубок України. 1/16 фіналу. "Закарпаття" - "Таврія" 2:3. Турнір дублерів чи все ж таки Кубок України?

Ужгород. Стадион "Авангард"
1 300 зрителей (согласно информации ПФЛ)

Главный арбитр: Мосейчук, Черновці
Ассистенты: Антимийчук, Черновці; Соболевській, Житомир

Закарпаття2:3Таврія
Кортуняк 15, Бундаш 79 (п.) Давидов 27, Вішнєвскій 49, Періч 55
Надь, Корнутяк, Антонюк, Данаєв, Моргунов, Крьока, Бурий (Подробаха 68), Кополовець (Браіла 80), Нестерук, Микуляк (Пилип 46), Бундаш Медін, Мілованович, Йоксаш, Соляник, Василяускас, Сибіряков, Давидов, Любенович, Голайдо, Вишневський, Перич (Бєлєвцев 92)
Попередження: Моргунов 8, Крьока 19, Антонюк 57 Попередження: Сібіряков 12
Всі вболівальники „Закарпаття” з нетерпінням очікували матчу з вищоліговою „Таврією”, адже так приємно відчути хоча б „запах” вищої ліги за якою всі вже так заскучили. Та тренерський штаб Таврії трохи підпортив цей „запах”, випустивши другий склад своєї команди, як кажуть в нас в Україні – „не так сталося як гадалось”. Тренерський штаб „Закарпаття” теж випустив на поле далеко не основний склад. Склалося враження, що це не матч кубку України, а якийсь там товариський матч в якому потрібно випробувати не награних гравців. Та відійдемо від роздумів над причинами такого рішення і перейдемо до самої гри.

З перших хвилин матчу ужгородці взяли ініціативу в свої руки, але щось путнього в нападі в них не виходило. Першого удару в сторону воріт довелося чекати 6 хвилин. Автором цієї події став нападник „Закарпаття” Бундаш, який пробив здалеку. М’яч просвистів над перекладиною. Автором другого більш-менш небезпечного моменту став той же Бундаш, який з льоту, після навісу Кополовця, досить непогано приклався до смугастого, але той пролетів вище воріт. Як кажуть гол поступово назрівав. Так на 15 хв. Бундаш зі штрафного навісив і Кортуняк бездоганним ударом головою відкриває рахунок. Отже рахунок в матчі стає 1-0 на користь господарів поля. Надалі гра сповільнилась. Ужгородці, таке враження, немов заспокоїлися, що і призвело до взяття їх воріт на 27хв. По лівому фланзі пройшов Давидов і пробив в ближній кут, який мав прикривати голкіпер, але той чомусь не став цього робити і рахунок став 1-1. З небезпечних моментів першого тайму можна ще пригадати прорив нападника „Закарапття” Нестерука по правому фланзі, який вирвався один-на-один з голкіпером та кут був занадто гострим, тому відбити удар нападника для Медіна було легкою справою. З усіх гравців „Таврії” найбільш активним був нападник під 21-м номером Вишневський В’ячеслав. На 48 хвилині він пройшов по центру і бездоганним ударом в правий кут вивів свою команду вперед. Наступний гол в ворота „Закарпаття” повністю на совісті у голкіпера, через невдалу гру якого Мілан Періч в пусті ворота забив 3-й гол, зробивши рахунок в матчі 1-3 на користь своєї команди. Остаточну крапку в матчі поставив Бундаш. Який виконав назначений пенальті за фол проти Подробахи. Отже, матч закінчився з рахунком 2-3 на користь „Таврії”.

Ми ж свої сподівання, на успішну гру „Закарпаття” в кубку України, перекладемо на наступний сезон. Можливо вже тоді наша команда буде більш вмотивована на ігри Кубка.